امروز در مسابقات فینال تورجهانی تکستاره بندرترکمن:

والیبال ساحلی تور تک ستاره بندرترکمن اخبار والیبال ساحلی – تورکمن نیوز تیم “ایران یک” با غلبه بر “ایران سه” به فینال تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن صعود کرد.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران  به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم “ایران یک “(بهمن سالمی – آرش وکیلی ) از ساعت ۱۱ صبح امروز در مرحله نیمه نهایی تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن به مصاف “ایران سه” (عباس پورعسگری – آق محمد سلاق) رفت که در پایان با نتیجه دو بریک به پیروزی رسید.

ست اول این دیدار “ایران سه” در ست اول با اسپک های حساب شده عباس پورعسگری و دریافت های خوب آق حمد سلاق با امتیاز ۲۱بر۱۹ به برتری رسیدند.

در ست دوم این بازی دو تیم بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتند که در امتیاز های پایانی تیم “ایران سه” برتر بود و در نهایت توانست با امتیاز ۲۱بر۱۹ به برتری دست یافت.

در ست سوم بازی نیز ایران یک که ترکیب آن را بازیکنان تیم ملی الف کشورمان تشکیل میدهند با امتیاز ۱۵ بر به ۱۰ پیروزی رسید و به فینال راه پیدا کرد.

تیم “ایران یک” در فینال تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن در برابر تیم “ایران دو” قرار می گیرد و “ایران سه” نیز در بازی رده بندی به مصاف نماینده قزاقستان خواهد رفت.

انتشار دهنده: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۵۶

۱۳ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36952

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک