timbartar valibal 12m 300x200 - تیم های برتر مسابقات والیبال ساحلی تور تک‌ستاره بندرترکمن مشخص شدندوالیبال-ترکمن نیوز-  روز دوم مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی تک‌ستاره بندرترکمن امروز با برگزاری ۴ دیدار در زمین ساحلی این شهر پیگیری و ۸ تیم صعودکننده به مرحله بعدی مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  دور دوم مسابقات تور جهانی بندرترکمن از صبح امروز آغاز شد که در نخستن دیدار دو تیم ایران۵ با ترکیب پرویز فرخی و بهنام توکلی و ایران۶ با ترکیب بهمن قلی‌پوری و رسول یمرلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان “ایران۶ با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

تیم ایران۶ در ست‌های اول و سوم به ترتیب با امتیاز ۲۱بر۱۴ و ۱۵ بر ۱۰ به برتری رسید و ایران۵ نیز تنها در ست دوم ۲۱ بر ۱۵ به پیروزی رسید.

گل محمد کر و نورمحمد محرابی به عنوان داوران اول و دوم در این بازی قضاوت کردند.

در بازی دوم امروز نیز تیم ایران۸ با ترکیب محسن مومن زاده و امیر مالمیر نیز به علت مصدومیت یکی از بازیکنان از رویارویی با نماینده چک انصراف داد و این بازی به سود نماینده چک به پایان رسید.

تیم ایران۷ هم با ترکیب ابوالحسن خاکی‌زاده و رضا نقیبی‌زاده در بازی سوم دور دوم مقدماتی جدول اصلی تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود نماینده ساحل عاج را شکست داد و به جمع ۸ تیم برتر راه یافت.

ساحلی‌بازان نوجوان ایران هم در ۲ ست پیاپی با امتیاز ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۵ به پیروزی دست یافت. برای نخستین بار تیم ملی نوجوانان ایران در تورجهانی والیبال ساحلی شرکت کرده و موفق شد به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کند.

علیرضا برومند و نوید زنده روحیان به عنوان داوران اول و دوم در این بازی قضاوت کردند. مازیار هوشمند هدایت تیم ملی نوجوانان ایران را برعهده دارد.

همچنین در بازی آخر این مرحله، تیم تایلند۲ هم با غلبه بر تیم تایلند۱ به جمع ۸ تیم برتر راه یافت.

مرحله بعدی مسابقات عصر امروز در زمین ساحلی شهرستان بندرترکمن پیگیری و ۴ تیم برتر انتخاب می‌شوند.این مسابقات فردا به پایان می‌رسد.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:tasnim

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۲

۱۲ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36829

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک