تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس جزیده 300x188 - تیم شهرداری گنبدکاووس برای پیروزی مقابل سایپا آماده استترکمن نیوز:  سرمربی تیم والیبال برتری شهرداری گنبدکاووس گفت که پس از برتری روحیه بخش هفته گذشته مقابل فولاد سپاهان اصفهان، برای کسب دومین پیروزی در بازی خارج خانه فردا مقابل سایپای تهران آمادگی کامل داریم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   عظیم جزیده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای از بین بردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تیم، در هفته گذشته تمرینات سخت و فشرده زیادی را پشت سر گذاشتیم چون از قدرت تیم سایپا اطلاع داریم و نمی خواهیم با دست خالی از تهران به گنبد بازگردیم.

وی بیان کرد: راهبرد تیم شهرداری گنبدکاووس، سخت کوشی و دفاع از حیثیت والیبال گلستان است و تلاش می کنیم با استفاده از انگیزه بازیکنان جوان و مستعد تیم، مقابل حریفان بازی خوبی همراه با پیروزی به نمایش بگذاریم.

جزیده افزود: تیم دست و پا بسته‌ای مقابل حریفان نیستیم و با بهتر شدن روند کیفی بازی‌ها ناشی از کسب تجربه بیشتر بازیکنان جوان، رسیدن به رتبه های بالای جدول را انتظار می کشیم.

براساس اعلام سازمان لیگ برتر والیبال مردان ایران جام سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی، هفته پنجم این مسابقات از ساعت ۱۶ فردا چهارشنبه با برگزاری هفت بازی در شهرهای مختلف کشور پیگیری می‌شود که تیم شهرداری گنبدکاووس میهمان سایپا تهران است.

تیم شهرداری گنبدکاووس از چهار بازی قبل خود سه شکست و یک برد کسب و با سه امتیاز در جایگاه دهم لیگ ۱۵ تیمی قرار دارد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۱۸

۰۸ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83471

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک