تیم سوریه درمسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا برابر عراق پیروز شداخبار ورزشی– ترکمن نیوز- در چهارمین روز رقابت های بسکتبال غرب آسیا در گرگان، نوجوانان سوریه توانستند در برابر تیم عراق پیروز شوند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران،  در این دیدار که عصر سه شنبه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان در حضور ۵۰۰ تماشاگر به قضاوت محمد طه فوضی از اردن به عنوان سرداور به همراه محمد رجبی و مهران کیش هر دو از ایران به ترتیب به عنوان داور اول و دوم برگزار شد، تیم سوریه با نتیجه ۷۵ بر ۲۴عراق را شکست داد.
تیم سوریه در این بازی در کوارترهای اول تا چهارم به ترتیب با نتایج ۲۴ بر ۱۰، ۱۷ بر ۴، ۲۵ بر ۷ و ۹ بر ۳ توانست پیروز از زمین خارج شود.
‘الیاد عبدالحی’ سرمربی سوریه برای این بازی در ترکیب اولیه تیم خود، جاد کودسیه، عدی حامد، احمد محمود (کاپیتان)، جعفر احمد و محمد خانتومانی را قرار داد.
تیم عراق نیز برای این بازی با نظر ‘بلال حاتم’ به عنوان سرمربی با ترکیب اولیه حسین العالم الروبایا، محمد حیدرکتایمان، منجم حیدر کتامیان جمعه، مصطفی آزادخورشید و امبایدا عامرزیدان وارد میدان شد.
در این دیدار جعفر احمد و محمد خانتومانی هر دو از تیم سوریه به ترتیب با کسب ۱۸ و ۱۲ امتیاز و تاثیرگذاری های ۱۸ و ۲۱ بهترین بازیکنان میدان بودند.
نوجوانان سوریه هم اکنون از سه بازی دارای ۲ برد و یک باخت هستند و فردا در آخرین بازی در مقابل تیم ایران صف آرایی می کنند.
همچنین تیم عراق سه بازی بدون برد دارد و فردا در برابر اردن قرار می گیرد.
رقابت های بسکتبال نوجوانان غرب آسیا از روز شنبه با حضور تیم های پنج کشور در گرگان آغاز شده و فردا چهارشنبه به پایان خواهد رسید.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۲

۰۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30395

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک