تیم بستکبال نوجوانان سوریه از سد حریف خود تیم اردن گذشت اخبار ورزشی– ترکمن نیوز- تیم نوجوانان سوریه در اولین دیدار خود در رقابت های بسکتبال غرب آسیا، تیم اردن را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، در این دیدار که عصر یکشنبه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان به قضاوت هادی سالم به عنوان سرداور به همراه طاها الحچیدی و مهران کیش به عنوان داور اول و دوم برگزار شد، تیم سوریه با نتیجه ۶۴ بر ۵۶ پیروز شد.
تیم سوریه در کوارترهای اول، دوم و سوم این دیدار به ترتیب با نتایج ۱۹ بر ۱۸، ۱۱ بر ۷ و ۱۱ بر ۸ توانست در برابر اردن به برتری دست یابد، اما در کوارتر چهارم ۲ تیم به نتیجه تساوی ۲۳ بر ۲۳ دست یافتند.
در این بازی تیم اردن با ترکیب اولیه ‘احمد محمد حسن هامما، قسان حسین کاظم الکورد، عمر سامر هنانیا، ادوارد سیزف ادوار هداد و عمر حسونه صالح’ با هدایت حیثم طلیب وارد زمین شد.
‘الیاد عبدالله’ سرمربی تیم سوریه یاران خود را با ترکیب اولیه ‘جاد کوردسی، اودای حامد، احمد محمود، جعفر احمد و محمود خانتومانی’ به میدان فرستاد.
محمود خانتومانی از سوریه در این دیدار با کسب ۲۷ امتیاز و تاثیرگذاری ۴۱ بهترین بازیکن میدان بود.
رقابت های بسکتبال نوجوانان غرب آسیا از روز شنبه با حضور پنج تیم در گرگان مرکز استان گلستان آغاز شد و تا دهم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۸

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29946

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک