تیم آنزان ایذه قهرمان مسابقات کشتی فرنگی لیگ دسته یک شد اخبار ورزشی – ترکمن نیوز- رقابت های کشتی فرنگی لیگ دسته اول باشگاه های کشور که در گرگان مرکز استان گلستان در حال برگزاری بود، دوشنبه شب با قهرمانی تیم ‘آنزان ایذه’ به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته یک کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در سالن امام خمینی (ره) شهر گرگان برگزار شد و در پایان تیم آنزان ایذه به عنوان قهرمانی رسید. تیم‌های شهرداری اردبیل، سید بابل و لبنیات دوشه هراز آمل به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

در این دیدار تیم آنزان ایذه توانست با نتیجه ۶ بر ۴ و امتیاز مثب ۶۶ بر ۵۰ و امتیاز فنی ۲۷ بر ۱۴ حریف خود را شکست دهد.

در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها نیز تیم سید بابل با نتیجه ۷ بر ۳ تیم لبنیات دوشه هراز آمل را مغلوب کرد و به عنوان سوم رسید.

در بخش انفرادی دیدار پایانی در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز از تیم آنزان ایذه، در وزن ۶۰ کیلوگرم بهروز ملکی از تیم آنزان ایذه، در وزن ۶۳ کیلوگرم جواد رضایی از تیم شهرداری اردبیل، در وزن ۶۷ کیلوگرم یوسف حسینوند از تیم آنزان ایذه، در وزن ۷۲ کلیوگرم حسین اسدی از تیم آنزان ایذه، در وزن۷۷ کیلوگرم هادی علیزاده از تیم شهرداری اردبیل، در وزن ۸۲ کیلوگرم پژمان پشتام از تیم شهرداری اردبیل، در وزن ۸۷ کیلوگرم محمد رسولی از تیم آنزان ایذه، در وزن ۹۷ کیلوگرم محمد یگانه از تیم شهرداری اردبیل و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم مسعود نعمت چکانی از تیم آنزان ایذه برابر حریفان خود پیروز شدند.

همچنین تیم های ‘سید بابل’ و ‘لبنیات دوشه هراز آمل’ دیدار رده بندی را برگزار کردند که در پایان۱۰ وزن تیم بابل با نتیجه ۷ بر ۳ و امتیاز مثبت ۵۵ بر ۳۸ و امتیاز فنی ۲۸ بر ۱۷ توانست در برابر حریف به برتری برسد و مقام سوم را کسب کند.
در رقابت های مرحله مقدماتی کشتی فرنگی لیگ دسته اول باشگاه های کشور در مجموع ۶ تیم حضور داشتند که رقابت های خود را به صورت رفت و برگشت در ۲ گروه سه تیمی برگزار کردند.

مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه‌های کشور امروز با حضور ۲ نماینده استان گلستان در سالن امام خمینی (ره) شهر گرگان برگزار می‌شود.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۸

۲۶ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

27900

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک