مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس

تکمیل پروژه استخر دانش‌آموزی گنبدکاووس با اعتبار 2 میلیارد توماناخبار گنبدکاووستورکمن نیوز مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه تکمیل پروژه استخر دانش‌آموزی با اعتبار ۲ میلیارد تومان در دهه فجر آغاز می‌شود، گفت: این پروژه تا هفته دولت آتی به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، فرج‌الله رزاقی پیرامون پیشرفت و توسعه آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس در دو سال اخیر با اشاره بر اینکه همراهی و همدلی مدیران و خانواده‌ها از دلایل پیشرفت آموزشی از جمله ارتقا معدل دانش‌آموزان است، اظهار کرد: اگر حضور خانواده‌ها، اندیشه و ظرفیت فکری این عزیزان در کنار ما و در این مسیر نباشد هم در آموزش و هم در پرورش آینده سازان کشورمان به مشکل جدی برخورد خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر بی‌سابقه‌ترین اعتبارات تاریخ را برای آموزش و پرورش در گنبدکاووس شاهد بودیم، اضافه کرد: در سال ۱۳۹۶ بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال و در سال ۱۳۹۷ حدود ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک‌دارایی توسط کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای آموزش و پرورش در نظر گرفته شد.

* تخصیص ۴۵ درصدی اعتبارات تملک‌دارایی آموزش و پرورش

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از تخصیص ۴۵ درصد اعتبارات در نظر گرفته شده در حوزه آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه از این طریق موفق به تکمیل پروژه‌های خیرساز شدیم که در بخش دولتی هزینه‌های مربوط به آن پرداخت نشده بود.

رزاقی با بیان اینکه مشغول برنامه‌ریزی در جهت پیشبرد پروژه‌های جدید در حوزه آموزش و پرورش بوده و هستیم، تاکید کرد: ۱۵ آموزشگاه شامل ۶۷ کلاس و همچنین یک خوابگاه، پژوهش‌سرا و استخر از جمله پروژه‌های در حال اجرا در شهرستان است که امیدواریم به زودی به بهره‌برداری برسد.

وی از انجام اقدامات اولیه و اخذ پروانه برای ساخت ۱۰ آموزشگاه با ۵۷ کلاس درس در گنبدکاووس خبر داد و افزود: علاوه بر ۱۸ آموزشگاه با ۹۷ کلاس که در سال جاری به بهره‌برداری رسده، تا هفته دولت سال آتی استخر دانش‌آموزی شهرستان گنبدکاووس با یک‌هزار و ۴۰۰ متر زیربنا و در زمینی به مساحت ۸ هزار و ۸۰۰ متر و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان احداث خواهد شد.

* اجرای فاز دوم بهسازی مرکز اقامتی فرهنگیان با ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با اشاره به بهسازی سالن شماره یک و دو مرکز رفاهی فرهنگیان گنبدکاووس با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، خاطرنشان کرد: در فار بعدی بهسازی این مرکز قصد داریم، نما، لابی و رستوران این مرکز را با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان وارد عملیات اجرایی کنیم.

رزاقی با تاکید بر اینکه انجام آسفالت محوطه ۱۰ آموزشگاه در سال تحصیلی گذشته با اعتیار ۸۰۰ میلیون تومانی توسط اداره آموزش و پرورش صورت گرفته است، ادامه داد: امسال نیز ۱۰ مدرسه در نوبت اجرای آسفالت هستند که به علت کمبود قیر در سطح استان و شهرستان منتظر اختصاص سهمیه قیر هستند و احتمالا در دهه فجر عملیات آن آغاز خواهد شد.

منبع: farsnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۷

۱۰ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44525

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک