محور بندرترکمن کردکوی 300x187 - تکمیل محور بندرترکمن- کردکوی نیازمند 40 میلیارد تومان اعتبارتورکمن نیوز: مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با بیان اینکه تکمیل پروژه چهاربانده کردن محور کردکوی بندرترکمن به ۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: عملیات زیرسازی کل محور تا سطح زیر ساب‌بیس به صورت صد درصد اجرا شده است و در حال اجرای ساب‌بیس و بیس محور هستیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حسين محبوبي در حاشیه بازدید از محور کردکویبندر ترکمن اظهار کرد: این محور در حال حاضر به طول تقریبی ۱۰ کیلومتر و عرض آسفالت ۷٫۳۰ متر است.

وی با بیان اینکه دو پروژه راهسازی در غرب و مرکز استان در حال اجرا است، افزود: در صورت اتمام این پروژه‌ها علاوه بر افزایش ایمنی در تردد، از نظر اقتصادی نیز به کاهش هزینه‌ها و مدت زمان سفر و دسترسی آسان به مناطق دیدنی و گردشگری در شمال استان کمک زیادی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه از سال ۸۹ عملیات تعریض و بهسازی محور و ارتقاء راه فعلی به بزرگراه آغاز شده است، افزود: از تعداد ۷ آبرو موجود، ۵ آبرو تعریض شد. همچنین پل بزرگ پنج دهانه نیاز آباد در همین محور نیز تکمیل شده است.

وی بیان داشت: در محور کردکوی بندرترکمن از تعداد هفت آب‌رو موجود پنج مورد تعریض و پل بزرگ پنج دهانه نیازآباد نیز تکمیل شده است.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۱

۱۷ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57014

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک