تکریم خانواده شهدا کمترین اقدام برای زنده نگهداشتن یاد شهدا است تورکمن نیوز دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: تکریم خانواده شهدا کمترین اقدامی است که می‎توانیم برای زنده نگهداشتن یاد شهدا انجام دهیم تا بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛حسین تاریخی در حاشیه دیدار با خانواده شهیدان حبیب‎لی اظهار کرد: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا است، شهدا با هر قومیت و مذهبی برای دفاع از وطن ایثار کردند و از جان خودگذشتند تا میهن اسلامی با عزت باشد.

وی ادامه داد: امروز ما پرچمدار خون شهدا هستیم و با آرامش و عزت زندگی می‎کنیم و وظیفه اصلی ما پاسداشت و گرامیداشت خون شهدا و خانواده شهدا است.

تاریخی بیان کرد: امروز برای ما مایه افتخاری بود که در خدمت خانواده شهیدان حبیب‎لی باشیم و شهدای حبیب‎لی هم سن و سالان دانش‎آموزان ما در سنین ۱۶ تا ۱۸ بودند که به شهادت رسیدند.

وی افزود: تکریم از خانواده شهدا کمترین اقدامی است که می‎توانیم برای زنده نگهداشتن یاد شهدا انجام دهیم و بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.

گفتنی است، مادر شهیدان عبدالرحمان و اراز محمد حبیب‎لی در روز نخست سیل آق‎قلا و در نخستین روز سال ۱۳۹۸ جان به جان تسلیم کرد و به فرزندان شهیدش پیوست.

گردآوری:گروه خبری تورکمن نیوز

منبع:شبستان

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۳

۱۹ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57112

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک