فرماندار ویژه گنبدکاووس در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه:

اخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- فرماندار ویژه گنبدکاوس در آیین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات و نهادهای گنبدکاووس افزود: تکریم ارباب رجوع و برخورد مهربانانه با آنان در کنار رسیدگی به درخواست های قانونی آنها به افزایش اعتماد مردم به سیستم اداری کمک می کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی خوشرویی، انعطاف در رفتار، صداقت و امانتداری را از دیگر ویژگی های کارمندان ادارات بویژه کارمندان نمونه برشمرد و اضافه کرد: رعایت مجموعه این ویژگی ها که در آموزه های دینی سفارش شده و رهبری انقلاب و ریاست جمهوری هم بر آن تاکید دارند، موفقیت یک سیستم اداری را به همراه دارد.
کریمی همچنین با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: در این هفته ۲۰۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، عمرانی، اقتصادی و سیاسی پیش بینی شده که ۸۲ برنامه شاخص آن در جدول برنامه های هفته دولت آمده است.
فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید برضرورت حضور پرشور مدیران و کارمندان در کنار مردم در برنامه های هفته دولت امسال، یادآور شد: سال گذشته ستاد بزرگداشت هفته دولت این شهرستان در بین ۱۴ شهرستان استان گلستان رتبه نخست را کسب کرد.
کریمی افزود: در هفته دولت امسال ۵۱۹ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری تقریبی دو هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۵۶۴ نفر به بهرداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
به گفته وی، از پروژه های هفته دولت ۴۹۱ طرح افتتاح و عملیات اجرایی ۲۸ طرح نیز آغاز می شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۳

۰۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33717

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک