تکدی گری یک بحران اجتماعی استتورکمن نیوز فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: تکدی گری یک بحران اجتماعی است که ذره ذره مردم را می آزارد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛    عبدالقدیر کریمی در جلسه ساماندهی متکدیان، یکی از انتظارات جدی خانواده ها را جمع آوری متکدیان اعلام کرد و گفت: اگر همت کنیم توان مدیریت و ساماندهی متکدیان را داریم وی در بیان اینکه انجام این کار حس مشارکت میخواهد افزود: نیروهای انتظامی عملکرد خوبی در این طرح داشته و همه دستگاههای مرتبط با اختصاص اعتبار و تامین نیرو باید در این طرح مشارکت جدی داشته باشند و شهرداری را در این طرح تنها نگذارند .
وی تصریح کرد: از محل طرح تملک دارییها سال آینده اعتبار ویژه ای را برای ساماندهی متکدیان پیشبینی خواهیم کرد تا مردم منتفع شدند.
کریمی همچنین گفت: چون این طرح برای مردم مهم است به صورت ضربتی مدیریت خواهد شد و از این جهت میتوان از ظرفیت بخش خصوصی در ساماندهی متکدیان استفاده کرد.
فرماندار ویژه گنبدکاووس نتیجه ساماندهی متکدیان را برای مردم ملموس دانست و افزود: همانطور که با خانه تکانی به استقبال بهار میرویم مدیران هم با این طرح خانه تکانی شهر را انجام میدهند زیرا جمع آوری متکدیان از مطالبات جدی مردم است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۰۸

۲۶ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67945

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک