فوتبال ساحلی بانوان

Footbal Saheli 15 Sh 300x200 - تيم ملوان بندرگز نماینده گلستان در ليگ برتر فوتبال ساحلي نتیجه را واگذار کردورزش بانوان-تورکمن​نيوز- تیم ملوان بندرگز نماینده گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان شامگاه سه شنبه در چهارمین بازی خود در مرحله رفت این رقابت​ها در برابر جوانان فارسان چهارمحال و بختیاری نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  سرپرست تیم فوتبال ساحلی بانوان ملوان بندرگز به خبرنگار ما گفت: این تیم با نتیجه ۶ بر۳ مغلوب جوانان فارسان شد.
به گفته عزیزه رسولی؛ گل​های ملوان را در این دیدار مریم صباغیان ۲گل و خدیجه طهماسبی یک گل به ثمر رساندند.
به گفته وی؛ در دیگر دیدارهای روز چهارم این رقابت​ها که در مجموعه ورزشی امام رضا (ع) بندرگز در جریان است شهید نوروزی چلیچه با نتیجه ۱۳ بر ۲ مغلوب شهرداری بندرعباس شد و چای ناطق لاهیجان در یک دیدار یک طرفه با نتیجه ۹ بر۱ لامرد فارس را شکست داد.
وی ادامه داد: در روز پایانی این رقابت​ها سیمان لامرد فارس در برابر جوانان فارسان به میدان می رود، شهید نوروزی چلیچه به مصاف چای ناطق لاهیجان می​رود و ملوان به مصاف شهرداری بندرعباس صدرنشین گروه می رود.
این مرحله از مسابقات از عصر شنبه (یازدهم شهریور) با حضور شش تیم مقاومت شهید نوروزی چلیچه و جوانان فارسان چهارمحال بختیاری، شهرداری بندرعباس، چای ناطق لاهیجان گیلان، سیمان لامرد شیراز و ملوان به مدت ۵ روز در مجموعه ورزشی ساحلی امام رضا (ع) شهرستان بندرگز واقع درغرب استان گلستان درحال برگزاری است.

 

گروه خبر تورکمن​نيوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir/golestan

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۹

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

1372

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک