تولید کارخانه آجرماشینی گنبدکاووس پس از ۳ سال از سر گرفته می‌شودگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس کل دادگستری گلستان گفت: تولید کارخانه آجرماشینی گنبدکاووس پس از سه سال از سر گرفته می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان، هادی هاشمیان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان، اظهار کرد: راهکارهای راه اندازی دوباره تولید کارخانه آجرماشینی گنبدکاووس بررسی شد.

هاشمیان افزود: در این جلسه با موافقت شرکت های خدمات رسان به صاحب این کارخانه فرصت چند ماهه برای پرداخت بدهی داده شده و به زودی گاز این شرکت وصل خواهد شد.

وی ادامه داد: با وصل گاز این شرکت، تولید در این کارخانه از سر گرفته می شود و همه ۱۲۰ کارگر آن که بیکار شده بودند به سرکار خود باز خواهند گشت.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان پرونده واحدهای تولیدی که دچار مشکل شده اند را بررسی و پس از اطمینان از این که صاحبان این کارخانه ها، واقعا به دنبال تولید هستند به آنان برای راه اندازی مجدد و برداشتن موانع کمک می شود.

رئیس کل دادگستری استان گلستان تصریح کرد: پیش از این هم بارها اعلام کرده ایم که توقیف واحدهای تولیدی ممنوع است و باید بانک ها و مدیران سازمان های مرتبط مانند صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با حضور دادگستری دور یک میز جمع شوند و برای ادامه تولید در واحدهای دچار مشکل، راهکار ارائه دهند.

هاشمیان افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۲۱ واحد تولیدی برای حل مشکلات خود به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در گلستان مراجعه کرده اند که با کمک دبیرخانه ستاد دوباره به چرخه تولید بازگشتند.

به گفته هاشمیان، راه اندازی شعب ویژه رسیدگی به پرونده های واحد های تولیدی در دادسراها، دادگاه های بدوی و محاکم تجدید نظر و برگزاری دوره های آشنایی قضات با محیط کسب و کار را از دیگر اقدامات دستگاه قضایی استان برای رفع مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی استان است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱:۳۷

۱۱ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42918

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک