گزارش اختصاصی ترکمن نیوز از تحولات والیبال گلستان:

آزادشهر 1024x1024 - تولد والیبال آزادشهر با همت نماینده و مسئولین این شهرستانترکمن نیوز: با همت نماینده مردم آزاد شهر و رامیان همچنین تلاش مسئولین این شهرستان تیم والیبال آزادشهر پا به عرصه رقابت‌های توپ و تور کشور می‌گذارد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ با کسب موفقیت‌های چشمگیر تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی، والیبال به یکی از رشته‌های پر طرفدار در اقصی نقاط کشورمان مبدل شد و طرفداران بیشماری را به خود جذب کرد.

فارغ از اینکه والیبال به عنوان رشته دانشگاهی شناخته می‌شود، می‌توان این رشته پر طرفدار را به عنوان پدیده اجتماعی که نسل جوان امروزی را خوب توانسته جذب کند معرفی کرد.

در این راستا شهرستان آزادشهر که در یک قدمی پایتخت والیبال کشورمان یعنی گنبد قرار دارد، بعد از سال‌ها رکود ورزش والیبال در این شهر ولایی، نماینده دوره یازدهم مردم آزادشهر و رامیان؛ غلامعلی کوهساری، مرد پر تلاش و ورزش‌دوست برای پر و بال دادن به اهالی توپ و تور آستین بالا زده و در صدد راه‌اندازی تیمی به عنوان نماینده آزادشهر در زیر گروه کشوری می‌باشد.

برای شکل گرفتن تیم والیبال این شهرستان، نماینده آزادشهر با رایزنی‌های گسترده خود  تمامی مسئولین استانی و شهرستانی را با خود همراه و بسیج ساخته است.

در این عرصه می‌توان، غیور مردانی که قلبشان برای ورزش و جوانان این خطه می‌طپد افرادی چون: حسن نژاد، حاج تقی کوهساری، ابراهیم بذرافشان (رئیس دفتر نماینده)، موسی نوری، سلطانی و عبدالرحمان داز گنبدی (پیشکسوت والیبال) را نام برد.

شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۲

۲۳ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84322

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک