توقف روند افزایشی آبگرفتگی در شهر گمیشان گمیشان-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان گمیشان گفت: آبگرفتگی که طی چند روز گذشته در شهر گمیشان در حال افزایش بود، طی دیروز و امروز افزایش نداشته است. البته در حال حاضر حدود ۳۵ درصد از شهر دچار آبگرفتگی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛امیرشیر توماج در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: لایروبی کانال های اطراف و داخل شهر گمیشان و همچنین هدایت آب از تالاب گمیشان به دریا توسط نیروهای ارتش و سپاه در حال انجام است.

وی افزود: راه مواصلاتی گمیشان به بندر ترکمن با ایجاد چندین پل بازگشایی شده و اقلام سوختی و غذایی و غیره را از این طریق وارد گمیشان می کنیم.

توماج با بیان اینکه ما از حضور و کمک مردم انرژی می گیریم، گفت: مردم اطمینان داشته باشند که تمامی مسئولین با قوت پای کار هستند تا مشکلات آنها کمتر شود.

فرماندار گمیشان با اشاره به اهمیت ساماندهی دریافت کمک های مردمی، تصریح کرد:‌ در این مدت بعضا شاهد بودیم در برخی از معابری که دچار آبگرفتگی شده، دو بار اقلام ضروری توزیع می شد و در برخی از معابر این اقلام اصلا توزیع نمی شد. به همین دلیل از مردم خیر می خواهیم که اقلام خود را با هماهنگی هلال احمر توزیع کنند.

توماج تاکید کرد:‌ کمیته ای با حضور دستگاه های مختلف شهرستان و بسیج و ائمه جماعات تشکیل شده و توزیع اقلام را بر اساس آمار ثبت احوال و مرکز بهداشت انجام می دهند.

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز
منبع: ایسنا

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۶

۱۲ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50647

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک