توصیه اعضای کمیته هواشناسی دریایی به صیادان و ساحل نشینان هواشناسی-ترکمن نیوز-  کارشناسان کمیته هواشناسی دریایی گلستان به صیادان و ساحل نشینان استان توصیه‌هایی ارائه کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، براساس مصوبه نشست کمیته هواشناسی دریایی استان گلستان که با حضور کارشناسان فرمانداری، هواشناسی دریایی گلستان، شیلات، محیط زیست، دریابانی بندرترکمن در محل اداره هواشناسی دریایی بندرترکمن تشکیل و با توجه به پیش بینی جوی و دریایی توصیه‌های فنی اعلام شد.

امروز، آسمان استان قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر، از شب همراه با بارش پراکنده باران، وزش باد و مه آلود خواهد بود.

برای فردا آسمان استان نیمه ابری گاهی همراه با بارندگی، احتمال رعد و برق، وزش نسبتاباد شدید، مه آلود و دریا مواج پیش بینی می‌شود.

نظر به پیش بینی هواشناسی به بارش باران، کاهش دما، وزش باد نسبتا شدید و مواج بودن دریا از بامداد روز جمعه، تا اواخر وقت روز شنبه ماموریت یگان حفاظت محیط زیست و محیط بانان و کارشناسان پایش از فعالیت در حوزه دریا خودداری کنند.

بر اساس پیش بینی هواشناسی دریایی استان با توجه به وزش نسبتا شدید باد، مواج بودن دریا و افزایش شدت جریان آب، از بامداد روز جمعه، تا اواخر وقت روز شنبه صیادان پره تشکل‌های صیادی مستقر در ساحل شرقی گمیشان و میان قلعه و سایر فعالان دریایی در این مدت در دریا از فعالیت خودداری کرده و احتیاط لازم را در نظر بگیرند.

بر اساس پیش بینی وضعیت جوی دریای خزر طی این مدت که همراه با بارندگی و کاهش دما و مواج بودن دریا است از تمام فعالیت‌های دریایی ممندع و تمام شناور‌ها تمهیدات لازم را برای نگهداری آن‌ها در نظر گرفته و از رفتن به دریا خودداری کنند./yjc

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۳

۱۵ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41401

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک