منصور طعنه گنبدی:

گنبدکاووس 1 1 300x267 - توسعه فضاهای عمومی ورزشی اولویت شهرداری گنبدکاووس استترکمن نیوز: شهردار گنبدکاووس: توسعه فضاهای عمومی ورزشی به ویژه فضاهای ویژه ورزش همگانی از اولویت‌های شهرداری گنبدکاووس است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل از فارس، منصور طعنه گنبدی با بیان اینکه از زمان تصدی مسئولیت شهرداری توسط بنده افزایش فضاهای ورزشی در بوستان‌ها و اماکن عمومی در دستور کار شهرداری قرار گرفته است، اظهار داشت: تجهیز اماکن عمومی به لوازم ورزشی و همچنین استفاده از فضاهای بلااستفاده به عنوان زمین ورزشی روباز از دیگر اقدامات ما بوده است.

شهردار گنبدکاووس با تاکید بر اینکه ایجاد سلامت در حاشیه بولوار شهید صیاد شیرازی یکی از خواسته‌های مردم بود که آن را محقق کردیم، خاطرنشان کرد: فاز اول ایجاد این جاده به خوبی اجرا شده و در حال حاضر با هدف ایجاد محیطی امن و راحت برای ورزش و پیاده روی شهروندان، مقدمات نصب تجهیزات مورد نیاز از قبیل تامین روشنایی، نصب نیمکت، تجهیزات ورزشی و … در حال اجراست.

طعنه گنبدی از ایجاد مسیر ویژه دوچرخه‌سواری در این جاده خبر داد و گفت: با همدلی و همراهی همه اقشار و آحاد مردم می‌توانیم شاهد پیشرفت و توسعه شهرستان با مراتب بیش از گذشته باشیم.

وی با اشاره به لزوم سامان بخشیدن به حرکات عرضی عابران پیاده در معابر و تقاطع‌ها، اضافه کرد: به همین منظور و در راستای ایجاد معابر امن برای عابران پیاده خط‌کشی محل‌های عابر پیاده که یکی از علائم مهم ترافیکی بوده و نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی در تقاطع‌های شهر دارد مجددا اجرایی شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۶

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74144

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک