گلستان 300x151 - توسعه زیرساخت‌های هتلینگ در گلستانترکمن نیوز:  عضو مجمع نمایندگان استان گلستان از برگزاری نشست اعضای مجمع با موضوع توسعه گردشگری استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ غلامرضا منتظری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان استان گلستان با مدیرعامل شرکت هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، اظهار کرد: توسعه گردشگری در استان یکی از اولویت‌های جدی مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس یازدهم به شمار می‌آید.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این نشست با هدف ایجاد زیرساخت‌های هتلینگ در شهرستان‌های استان گلستان برگزار و بر توسعه هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان در راستای جذب توریست تأکید شد.

وی اضافه کرد: ایجاد فضای اقامتی مناسب برای مسافرانی که تاکنون در گلستان به صورت عبوری سفر می‌کردند، یکی دیگر از موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد.

منتظری ادامه داد: با ایجاد هتل‌های متعدد در سطح استان، مسافران عبوری به مسافران اقامت کننده تبدیل شوند تا هم مناطق گردشگری استان به هموطنان بیشتر معرفی شود و صنعت گردشگری استان رونق پیدا کند و هم اقتصاد استان گلستان رونق یابد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۵

۲۹ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

77324

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک