ترکمن نیوز:  مراسم اهدای هشت هزار بسته معیشتی به همت خیر نوع دوست و داوطلب گنبدی برای اقشار آسیب پذیر متأثر از بیماری کرونا در شرق گلستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  با حضور استاندار گلستان، ۸ هزار بسته معیشتی که توسط خیر نیک اندیش حاج محمدشهرکی تامین شده بود؛ در مراسمی متمرکز در بین نیازمندان گنبد کاووس توزیع شد.

وی افزود: کمک های این خیر نیکوکار کشوری بر پایه فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار متأثر از بیماری کرونا، در شرق استان و در آستانه ماه مبارک رمضان انجام شده است.

محمدعلی هروی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در این مراسم با قدردانی از تلاش حاج محمد شهرکی در تهیه ۸ هزار بسته غذایی برای نیازمندان گفت: هر بسته شامل یک کیسه ۱۰ کیلوگرمی برنج، یک قوطی رب گوجه، یک بطری روغن نباتی و یک بسته قند سه کیلوگرمی است.

بر اساس این گزارش: حاج محمد شهرکی به تازگی برای قدردانی از جامعه پرستاری گنبدکاووس تسهیلاتی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال اختصاص داده است که بزودی به این قشر زحمتکش که در خط مقدم ارائه خدمت به بیماران کرونایی هستند، در قالب وام قرض الحسنه اعطا خواهد شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۰

۲۷ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

73370

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک