توزیع 5000 میز و نیمکت دانش آموزی و سایر اقلام آموزشی به زودی در گلستانآموزش و پرورش-تورکمن نیوز معاون آموزش و پرورش گلستان گفت: ۵ هزار میز و نیمکت جدید در مدارس گلستان توزیع می شود.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  قدرت ا… نظری با اشاره به تجهیز مدارس در سال تحصیلی جدید گفت : نیاز به تجهیزات شهرستان ها احصاء شد و توزیع اقلام و تجهیزات آموزشی تا نیمه شهریور ماه در غالب حداقل ۵۰۰۰ میز و نیمکت دانش آموزی ، میز معلم و سایر اقلام آموزشی به صورت کاروان در شهرستان ها توزیع خواهد شد.

وی در خصوص توزیع کتب درسی دانش آموزان گفت: استان گلستان از لحاظ دریافت کتب درسی از استان های پیشتاز است و ثبت سفارش کتاب های تمامی دانش آموزان انجام شده و در استان دریافت شده است که به زودی به شهرستان ها تحویل می شود.

نظری ادامه داد: از ۳۲۵ واحد آسیب دیده از سیل حدود ۲۶ واحد در شهرستان‌های آق قلا، گمیشان و گنبدکاووس در حال طی فرایند‌های قانونی و انعقاد قرارداد با پیمانکاران است.

معاون آموزش و پرورش گلستان گفت:بخش زیادی از طرح‌ها دو یا سه کلاس بودند در سال تحصیلی جدید و مدارس بیش از سه کلاس و شش کلاس در سال تحصیلی ۹۹ با همکاری خیرین مدرسه ساز آماده خواهند شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۴

۱۲ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60752

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک