توزیع گوشت بره با قیمت 37 هزار و 500 تومان در گلستاناخبار اقتصادی– ترکمن نیوز- رئیس انجمن حقوق و مصرف‌کننده صنعت، معدن و تجارت استان گلستان درخصوص قیمت محصولات پروتینی نظیر گوشت مرغ و گوشت بره گفت: در ایام محرم‌الحرام قیمت هر کیلو گوشت گرم بره ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عباس رضایی اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه محرم‌الحرام قیمت هر کیلو گوشت گرم بره ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار توزیع می‌شود.

وی با ابراز امیدواری که بازار کم کم به سمت آرامش سوق داده می‌شود، تصریح کرد: با توجه به روند صعودی قیمت در بازار، شهروندان در صورت نیاز اقلام مورد نظر خود را تهیه کنند امیدواریم طی یک الی دو هفته آتی کم‌کم بازار به سمت آرامش سوق داده شود.

*شهروندان از خرید بیش از نیاز روزانه مواد غذایی در منازل پرهیز کنند/ بازار طی چند روز آینده روی آرامش را خواهد دید

رئیس انجمن حقوق و مصرف صنعت، معدن و تجارت استان گلستان ابراز کرد: مردم از خرید بیش از نیاز روزانه و انبارکردن مواد غذایی در منازل و انبار‌هایشان جدا پرهیز کنند زیرا طی چند روز آینده بازار روی آرامش را خواهد دید و قیمت‌ها کاهش خواهند یافت.

رضایی خاطرنشان کرد: محصولات برنج و مرغ منجمد با قیمت نازل در فروشگاه‌های معتبر استان گلستان در حال توزیع به شهروندان است و شهروندان می‌توانند اقلام خود را از فروشگاه‌های بزرگ و معتبر استان خریداری کنند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: farsnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۰

۲۱ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35350

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک