roghan 11m 300x203 - توزیع روغن نباتی و رب گوجه با قیمت مصوب در گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس گفت: با هدف تنظیم بازار، کنترل قیمت ها و جلوگیری از گرانفروشی، مقدار زیادی روغن نباتی و رب گوجه فرنگی با قیمت مصوب در این شهرستان درحال توزیع است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  خلیل رجبلی افزود: در ۴۸ ساعت گذشته مقدار ۲۲ تن روغن نباتی خوراکی اعم از جامد و مایع در اندازه های مختلف با قیمت مصوب از طریق تعدادی فروشگاه زنجیره ای و بزرگ در سطح شهر گنبدکاووس آغاز شده است.
وی اضافه کرد: این روغن ها محصول یک واحد تولیدی روغن نباتی خوراکی در گنبدکاووس است که با قمیت مصوب و به مقدار کافی در حال توزیع است و توانسته در کنترل و کاهش قیمت این محصول نقش بسزایی داشته باشد.
رجبلی از توزیع رب گوجه فرنگی یکی از واحدهای تولیدی نام آشنای منطقه با قیمت هر قوطی ۹۰ هزار ریال از طریق ۱۰ فروشگاه زنجیره ای و بزرگ در شهر گنبد خبر داد و گفت: در توزیع این محصول نیز محدودیتی وجود ندارد.
وی با بیان اینکه برنامه ریزی های لازم از سوی ستاد مرکزی تنظیم بازار کشور برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز انجام شده است، تصریح کرد: هیچ مشکلی در تامین این کالاها وجود ندارد.
رجبلی همچنین از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده گرانفروشی و یا احتکار کالا از سوی افراد مراتب را شبانه روزی به شماره ۱۲۴ گزارش نمایند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۴۸

۱۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36734

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک