معاون استاندار گلستان:

تهدیدهای نظامی دشمن ناکارآمد شده استاخبار استانی- ترکمن نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: تهدید های نظامی و سخت دشمن ناکارآمد شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، علی اصغر طهماسبی در آیین تکریم و معارفه فرماندهان قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان با اشاره به دستاوردهای نظام اظهار کرد: باوجود دشمنی های استمبار جهانی و در راس آنها امریکای خبیث، نظام جمهوری اسلامی دستاوردهای بسیاری را پس از انقلاب به دست آورده است.

طهماسبی افزود: دشمن از زمان پیروزی انقلاب تاکنون همه ی روش ها و حیله ها  را برای متوقف کردن حرکت شتابان نظام به کار گرفته اما به برکت درایت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری نه تنها سرعت پیشرفت متوقف نشد بلکه هر روز با سرعت بالاتری پیش می رود.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی همواره به علت سرلوحه قرار دادن شعار استکبارستیزی مطمع نظر دشمنان در سطوح منطقه و فرامنطقه بوده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با بیان اینکه سه موضوع همواره نظام جمهوری اسلامی را تهدید می کند، گفت: تهدید نظامی و سخت، فناورانه و مردم محورانه سه تهدید نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گفته طهماسبی، تهدید نظامی علیه نظام جمهوری اسلامی به واسطه تلاش سربازان ولایت و هدایت های رهبری ناکارآمد شده و به فرموده مقام معظم رهبری بعید است دشمن یکبار دیگر دچار خطای استراتژیک شود.

وی درباره تهدید فناورانه بیان کرد: در حوزه های مالی، کشاورزی، پزشکی و دامپزشکی و … تهدیدهای فناورانه ما را تهدید می کند اما ما جزو ۶ کشور برتر جهان در حوزه دانش فناورانه هستیم.

وی به تهدید سوم اشاره و اظهار کرد: تهدید مردم محورانه یا دشمن بدون سر از اغتشاشات دی ماه گذشته آغاز شده و از طریق برخی سایت های ضدانقلاب و معاند سازماندهی می شود.

طهماسبی در پایان گفت: استکبار جهانی به بهانه خروج از برجام تحریم های ظالمانه ای علیه ما روا داشته اما مردم ایستاده اند و آب به آسیاب دشمن نخواهند ریخت.

لازم به ذکر است، امیر سرتیپ ۲ ستاد محمد غفاری به عنوان ارشد نظامی آجا در گلستان و مازندران و فرمانده جدید قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان معرفی و از تلاش های امیر سرتیپ ۲ ستاد مهدی معمارباشی فرمانده پیشین تقدیر شد.

خبرنگار: عزیزی مقدم

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۰

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33205

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک