طیار 2 300x184 - تنها برای 40 واحد مسکونی سیل‌زدگان گمیشان پروانه ساخت صادر شده استتورکمن نیوز: نماینده گنبدکاووس در مجلس گفت: بر اثرسیل چهار ماه قبل بین ۲۲۰ تا ۲۳۰ واحد مسکونی تخریب شده که تاکنون برای ۴۰ واحد پروانه ساخت صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  قرجه طیار با اشاره به آخرین وضعیت مردم مناطق سیل‌زده در استان گلستان اظهار کرد: در سیل گمیشان بین ۲۲۰ تا ۲۳۰ واحد مسکونی تخریب شده که تاکنون و پس از گذشته حدود چهار ماه تنها برای ۴۰ واحد پروانه ساخت صادر شده است.

وی افزود: از بین بیش از ۲۲۰ واحد مسکونی تخریب شده برای ۱۲۰ مورد آن پیمانکار مشخص شده تا کار بازسازی را از سر بگیرد و همانطور که گفته شد برای ۴۰ مورد از این ۱۲۰ واحد پروانه ساخت صادر شده است.

طیار اظهار داشت:‌ در ۸۰ مورد بعدی هم کارهای اداری در حال انجام است تا پروانه ساخت برای آنها هم صادر شود و وام‌های مربوطه نیز به تدریج در حال اعطا به متقاضیان است.

نماینده گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن برای بازسازی واحدهای مسکونی مناطق سیل‌زده در میدان حضور دارد و تلاش‌های مؤثری را برای این موضوع صورت داده است.

 

گردآورِ:گروه خبری تورکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:farsnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۰

۰۳ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58123

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک