تمدید بازپرداخت وام‌های بانکی کشاورزان خسارت‌دیده گلستانی تا ۳ سالگلستان-ترکمن نیوز-  فرماندار گرگان از استمهال ۳ ساله وام‌های بانکی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه اخیر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن‌های ایران  ابوالقاسم صفوی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مهلت ویژه‌ای به کشاورزان خسارت دیده برای تمدید بازپرداخت تسهیلات بانکی داده می‌شود.

وی افزود: کشاورزان خسارت‌دیده از حوادث غیرمترقبه می‌توانند با مراجعه به بانک کشاورزی مهلت باز پرداخت تسهیلات خود را تا ۳سال تمدید کنند.

فرماندار گرگان گفت: کشاورزان گلستانی که در حوادث غیرمترقبه مانند سیلاب و بارش‌های اخیر دچار خسارت شدند تا پایان مهرماه می‌توانند با مراجعه به شعب بانک کشاورزی از این شرایط برخوردار شوند.

وی ادامه داد: با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید و همچنین براساس دستورالعمل اجرایی بند «خ» ماده ۳۳ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه کشور، مقرر شده است که کل بدهی، سر رسید شده کشاورزان خسارت‌دیده از حوادث غیرمترقبه در سال زراعی ۹۶_ ۹۷ که موعد سررسیدشان تا تاریخ ۶ شهریور ۹۷ بوده است به مدت ۳ سال مورد تمدید قرار گیرد.

به گفته وی، کشاورزان مشمول طرح می‌توانند با کارت ملی و شناسنامه به شعب بانک کشاورزی حوزه محل اقامت خود مراجعه کرده و نسبت به تمدید مهلت قانونی بازپرداخت اقدام کنند.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:tasnim

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۴:۴۳

۲۴ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37809

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک