تمایل اندک گلستانی ها به ورزش هاکیاخبار ورزشی– ترکمن نیوز- رییس هیات هاکی گلستان گفت: گرانی تجهیزات باعث شده تمایل به حضور حرفه ای در ورزش هاکی در استان اندک و محدود به شهرهای گرگان، گنبدکاووس و بندرترکمن باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمد طبرسا اظهارداشت : به عنوان مثال لباس دروازه بانی هاکی ۱۵۰ میلیون ریال قیمت دارد که تهیه آن برای ورزشکاران سخت و عامل رویگردانی علاقمندان این رشته است.
وی بیان کرد: هیات هاکی گلستان سال گذشته اقدام به خرید چند دست لباس برای تمرین ورزشکاران کرد ،اما این امکانات جوابگوی همه آنها نبوده و نمی تواند موجب جذب چهره های جدید در این رشته شود.
رییس هیات هاکی گلستان افزود: با وجود کم بودن تعداد ورزشکاران هاکی در استان، همواره چهره های گلستانی جزو نفرات ثابت تیم ملی بوده و امیدوار به حضور در مسابقات معتبر هستند.
وی گفت: در آخرین فهرست تیم ملی برای آماده سازی حضور در رقابت های قهرمانی آسیا نام ۳ گلستانی به چشم می خورد که امیدواریم این نفرات با اثبات توانایی های خود جزو نفرات اصلی و نهایی برای شرکت در این رویداد بزرگ باشند.
به گفته وی، فاطمه و مینا باقری و الهام دایی، گلستانی های دعوت شده به اردو هستند که از ۱۲ تا ۱۹ مرداد تمرینات خود را در اردبیل برگزار خواهند کرد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۷

۱۱ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30564

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک