سامد گلستان 300x212 - تمام مدیران دستگاه های اجرایی باید در مرکز سامد پاسخگوی مردم باشندترکمن نیوز:  استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت پاسخگویی به مردم اظهار کرد: تمام مدیران دستگاه های اجرایی باید در روز و ساعت مشخص در مرکز سامد حضور یابند و نسبت به مشکلات مردم پاسخگویی لازم را داشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس دوشنبه ۸ اردیبهشت با حضور در مرکز سامد ضمن تقدیر از فعالان عرصه پاسخگویی به مردم در این مرکز، اظهار کرد: بر اساس بخش نامه ها و دستورالعمل ها همه مدیران مکلف هستند روز و ساعتی در هفته را جهت حضور در مردم سامد تعیین کنند تا اگر چنانچه مشکلات مردم در ادارات به هر دلیلی حل نشد، بتوانند از طریق ارتباط با مدیر در این مرکز مشکلات خود را حل کنند.

وی افزود: برخی از مشکلات مردم به دلیل عدم آگاهی آنان از ظرفیت دستگاه های اجرایی است و امیدواریم مدیران با اختصاص وقت به مردم در رفع مشکلات آنان همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار گلستان یادآور شد: بیشترین تماس های های مردم پیرامون اشتغال ، مشکلات مالی و مشکلاتی است که با دستگاه های اجرایی دارند و تلاش داریم تا آنجا که می توانیم نسبت به رفع مسائل آنان کوشا باشیم.

دکتر حق شناس خاطر نشان کرد: با توجه به مشکلات و گرفتاری های مردم مدیران باید با سعه صدر شنونده درد و دل های مردم باشند و برخورد مناسبی با آنان داشته باشند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۰

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73973

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک