تمامی هزینه های تحصیل خانواده شاهد و ایثارگر پرداخت می شودآق قلا-ترکمن نیوز-  کارشناس فرهنگی، اجتماعی، اداری، مسکن و گلزارهای بنیاد شهید آق قلا از پرداخت تمامی هزینه های تحصیل فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان خبر داد و گفت: برای هر ترم دانشجوی شاهد و ایثار در مقطع کارشناسی بیش از ۲ میلیون تومان و در مقطع ارشد و دکتری بیش از ۱۵ میلیون تومان پرداخت می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ شعبان مهماندویه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: از لحاظ کمی، کیفی و تدریس فرزندان شاهد و ایثارگر در دانشگاه های پیام نور، آزاد، لقمان حکیم و آموزش و پرورش مذاکره کرده ایم.
وی ادامه داد: از ۸۳ دانشجویی که در این مراکز مشغول به تحصیل هستند ۷۵ نفر در دانشگاه آزاد، ۶ نفر در دانشگاه لقمان حکیم و ۲ نیز در پیام نور تحصیل می کنند.

مهماندویه با بیان اینکه برای مرمت و بازسازی ۱۵ گلزار شهید شهرستان مجوز میراث فرهنگی اخذ شده است، گفت: با کسب رضایت خانواده های شهداء مزارهای یلمه سالیان، بهلکه شیخ موسی، سلاق، خیوه لی، نازایشان و سقرتپه مرمت می شوند.
کارشناس فرهنگی، اجتماعی، اداری، مسکن و گلزارهای بنیاد شهید آق قلا افزود: برای انجام مرمت و نوسازی گلزارهایی که فاقد المان است ۶ میلیون تومان و گلزارهایی که دارای المان است ۱۲ لغایت ۱۴ میلیون تومان هزینه می شود.

 

غفور توکلی

خبرنگار ترکمن نیوز در غرب گلستان

مدیر مسئول نشریه: انسجام ملی

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۳۷

۲۰ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

48549

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک