سرمربی ایران:

BascetBall 10M 300x210 - تماشاگران سرمایه بسکتبال هستندورزشی– ترکمن نیوز- سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران گفت: تماشاگران سرمایه بسکتبال هستند و امیدوارم در آینده گرگان میزبانی‌ های بزرگ‌ تری همچون بازی های تیم ملی بزرگسالان را برعهده بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، علی آرزومندی عصر چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی نوجوانان ایران و سوریه در قالب رقابت های بسکتبال غرب َآسیا ، از حضور گسترده تماشاگران گرگانی در سالن مسابقات و حمایت از تیم کشور خود قدر دانی کرد.
رقابت های بسکتبال نوجوانان غرب آسیا از روز شنبه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان با حضور تیم های پنج کشور آغاز و امروز چهارشنبه به پایان رسید.
سرمربی تیم نوجوانان ایران همچنین با بیان اینکه بازیکنان ما از شکست شب گذشته مقابل لبنان به شدت ناراحت بودند، افزود: بعد آن‌ بازی سعی کردیم برای دیدار مقابل سوریه روحیه بازیکنان بازسازی شده و از لحاظ روحی آماده شوند.
وی عنوان داشت: این بازسازی روحی باعث شد که تیم نوجوانان بسکتبالیست ایران بازی مقابل سوریه را با اختلاف زیاد به نفع خود به پایان برسانند.
آرزومندی اضافه کرد که با تمام توان در دور برگشت مسابقات حاضر شده و برای قهرمانی تلاش می کنیم.
دیدار تیم‌های ایران و سوریه در روز پایانی مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان با برتری ۱۰۳ بر ۳۱ به نفع ایران به پایان رسید.
مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا به مدت پنج روز با حضور تیم‌های ایران، لبنان، سوریه، اردن و عراق، به میزبانی گرگان برگزار شد.
در پایان این رقابت ها تیم لبنان با چهار برد در صدر گروه قرار گرفت و ایران دوم شد.

 

منبع: irna.ir/golestan

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۰

۱۰ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30437

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک