معاون عمراني استانداري گلستان:

13 300x195 - تلاش می كنيم ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری رونق گيرداخباراستانی-ترکمن نیوز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان اظهار داشت: با تصويب و باز نگری قوانين در راستای تسهيل و تسريع در ساخت وسازدر محدوده بافت های فرسوده به دنبال رونق آن هستيم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، مير محمد غراوی طی بازديد خود از پروژه در حال تكميل طرح آفتاب (فاز ۲و۳)و بافت های فرسوده و تاريخی شهرستان گرگان افزود: اين آمادگی وجود دارد جهت تشويق حضور بخش خصوصی به اين بخش همكاری لازم توسط سازمان های متولی صورت پذيرد.

وي با اشاره به اين نكته كه در استان گلستان ۱۹۳۹ هكتار محدوده ناكارآمد شهری داريم افزود: از اين مقدار ۴۶۵ هكتار آن در شهرستان گرگان وجود دارد كه می طلبد در اين حوزه بيشتر تلاش كنيم.

غراوی همچنين از بافت تاريخي گرگان و اقدامات انجام شده توسط اين اداره كل در اين محدوده بازديد نمودند و طی نشستی برنامه ها و چالش های پيشرواين حوزه را بررسی نمودند.

شايان ذكر است در این بازديد: محبوبی مدير كل راه و شهرسازی استان گلستان،مقدم مدير كل دفتر فنی استانداری ، مدير عامل شركت عمران سازان استان گلستان و شهردار شهر گرگان ،كارشناسان و سرمايه گذاران بخش خصوصی وی را همراهی می كردند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۵

۲۲ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک