نظر شیرمحمدلی ترکمن نیوز 1 300x182 - تقدیر و تشکر حاجی نظر شیرمحمدلی از مردم شریف بخش داشلی برون+فیلم مصاحبهترکمن نیوز: حاجی نظر شیرمحمدلی در آخرین روز ماموریت خود به عنوان بخشدار داشلی برون از مردم شریف این منطقه و مسئولین تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حاجی نظر شیرمحمدلی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت:  بر اساس بخشنامه وزارت کشور تمامی مدیران در خدمت که از سایر وزارتخانه‌ها به وزارت کشور مأمور شده‌اند باید به محل خدمت سابق خود بازگردند.

وی در ادامه افزود: جا دارد از کلیه کسانی که در مدت ماموریت وی به عنوان بخشدار داشلی برون همکاری داشتند به ویژه قرجه طیار نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون که زحمات بسیار مفیدی در توسعه این بخش داشتند و همچنین امامان جمعه و جماعات، شهردار و سایر مسئولین ارگان ها، شوراها و دهیاران پرتلاش، همکارانم در بخشداری، بخصوص مردم خون گرم و مهمان نواز بخش داشلی برون تقدیر و تشکر دارم.

حاجی نظر شیرمحمدلی در خاتمه گفت: برای امان قلیچ شادمهر منتخت مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون و همچنین بخشدار آتی این بخش آرزوی توفیق خدمت دارم.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۳

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75654

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک