تقدیر و تشکر امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس از مردم به جهت استقبال و مهمان‌نوازی شایان از رئیس‌جمهور اخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در سخنان پیش نماز عبادی جمعه ۲۸ دی ماه ۹۷ با اشاره به مشارکت خوب و استقبال شایان توجه مردم شریف این شهرستان از سفر ریاست جمهور و هیات همراه روز دوشنبه گذشته به گنبدکاووس گفت: مردم بیدار منطقه با حضور آگاهانه در آیین استقبال از عالی ترین مقام اجرایی کشور همدلی و همبستگی مردم استان را با نظام و دولت تدبیر و امید به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حاج آخوند عبدالکریم جاور ضمن ابراز تشکر و قدردانی از مردم شهرستان اظهار داشت: همه اقشار و اقوام مختلف شهرستان در این مراسم حضور پر رنگ و پر شوری داشتند و رسم مهمان نوازی از ریاست جمهور و دولت مردان را به خوبی بجای آوردند.

وی اظهار امیدواری کرد که سفر ریاست محترم جمهور سر فصلی باشد برای گره گشایی از نگرانی های اساسی در این شهرستان بخصوص در بحث بیکاری و فقر.

وی همچنین گفت: خداوند به دولت مردان توفیق بدهد تا بتوانند با برنامه ریزی و مدیریت، بر مهم ترین معضلات و مشکلات مردم ، فساد و تورم اقتصادی، روند رو به رشد گرانی کالاها و خدمات و نیز بیکاری جوانان تسلط و چیره شده و خیر و برکت را به اقتصاد و مردم ایران به برگردانند.

خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس در بخش دیگر از سخنان خود ضمن دعوت مردم به پرهیزگاری و اصلاح اعمال و رفتار خود اظهار داشت:‌ اساسی ترین راه برای اصلاح باطنی این است که همیشه در هر شرایطی خداوند را ناظر و شاهد بر اعمال و رفتارمان بدانیم و بابت اعمال خلاف احکام الهی از خداوند آمرزش بطلبیم.

حاج آخوند عبدالکریم جاور تصریح کرد: اعتقاد به اینکه خداوند مراقب افعال پیدا و پنهان ماست و فرشتگان همواره اعمال و رفتارمان را ثبت می کنند و نیز داشتن وجدانی صادق و عادل سه اصل اساسی اصلاح باطنی و تقویت ایمان مومن است.

وی تصریح کرد: چنانچه مردم از هر قشر و قوم و از هر پست و مقامی بر اصل نظارت و سنجش الهی معتقد بوده و وجدان کاری را رعایت کنند جامعه نیز متحول و بر همه مشکلات و معضلات غلبه خواهند کرد.

خبرنگار: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۰

۲۸ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43970

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک