راهپیمایی 22 بهمن بندرترکمناخبار بندرترکمن – الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن در پیامی از مردم شریف و نجیب این شهرستان برای حضور پرشکوه و کم نظیر در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن ۱۳۹۷ قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛  راهپیمایی حماسی و با شکوه ۲۲ بهمن تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی امام راحل و رهبری معظم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمایت از نظام است.

در ادامه این پیام آمده است: سلام بر شهیدان و امام شهیدان و درود بر فجر آفرینان و شکر و سپاس خداوند قادر متعال را که در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی امت شهید پرورو همیشه درصحنه شهرستان ترکمن حماسه ای پرشورتر از قبل خلق کرده و با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه، برگ زرین دیگری بر تاریخ پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و این شهرستان افزودند.

پیام می افزاید: اینجانب به نمایندگی از طرف دولت تدبیر و امید لازم می‌دانم از حضور یکپارچه مردم از پیر و جوان، زن و مرد  برای خلق صحنه های پر شکوهی که شاهد آن بودیم مراتب تقدیر و تشکر را داشته باشم و از درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

راهپیمایی امروز شما مردم غیور و شهید پرور ترکمن برگ زرین دیگری در تاریخ پرفروغ و افتخار مردم بزرگ شهرستان را ثبت کرد و جواب کوبنده ای به دشمنان و استکبار جهانی است.

والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۵

۲۲ بهمن ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک