تفکرات کی روش باعث مهار رونالدو می شوداخبار فوتبال – ترکمن نیوز- سرمربی تیم ملی ووشو ایران که در زمان آماده سازی تیم ملی فوتبال مربی تمرینات بدنسازی فوتبالیست ها بود، در خصوص دیدار امشب با پرتغال گفت: رونالدو به عنوان یک ستاره شاگرد کی روش بوده و تفکرات این مربی پیشرفته بوده و باعث مهار این بازیکن می شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حسین اوجاقی در حاشیه هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس اظهار کرد: تیم ملی فوتبال پرتغال یک فوق ستاره به نام رونالدو دارد و تنها با تفکرات و تاکتیک های کی روش می توان جلوی او را گرفت.

وی ادامه داد: کی روش یک متفکر و یک تئورسین تاثیرگذار در مسائل فنی فوتبال است و در عین حال از بازیکنان پرتغال نباید غافل شد.

این مربی فلسفه ورزش را شادابی جسم و روح است و قهرمانی و پیروزی تیم های ملی را باعث افتخار برای کشور و شادی مردم بیان کرد.

وی با اشاره به دیدار تیم های ملی ایران و اسپانیا اظهار کرد: با وجود باخت در برابر اسپانیا، مردم از بازی خوب ملی پوشان ایران و روحیه جنگندگی و مقاومت آنها لذت بردند.

اوجاقی تصریح کرد: در دیدار امشب در برابر پرتغال ملی پوشان باید بازی خوب، روحیه جنگندگی و ایستادگی خود را حفظ کنند.

تیم ملی فوتبال ایران در دور سوم مرحله مقدماتی رقابت های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امشب از ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه به مصاف تیم پرتغال خواهد رفت.

تیم ملی ایران در اولین بازی خود در برابر مراکش با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و در بازی دوم در برابر اسپانیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد.

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع : irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۸

۰۴ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک