گلستان 13 300x300 - تغییر مکان ایستگاه هواشناسی گلستانتورکمن نیوز مدیر کل هواشناسی گلستان گفت: مشکلاتی از نظر محل استقرار تجهیزات و ادوات هواشناسی وجود دارد که از سوی مدیر کل فرودگاههای استان به مقامات ارشد کشوری و استانی منعکس شده و ما نیز منتظر دریافت مکان جدید در نظر گرفته شده هستیم تا اقدامات و پیگیری های لازم را برای جابجایی ایستگاه انجام دهیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   از روابط عمومی هواشناسی گلستان، نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان به اتفاق همراهان با حضور در هواشناسی فرودگاه گرگان با علی متانت مدیر کل و عبدالخلیل صادقی معاون عملیات هوانوردی فرودگاههای استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با بازدید از بخش های مختلف انجام عملیات جو بالا و ارائه خدمات هواشناسی در هوانوردی آغاز شد، داداشی مدیر کل هواشناسی استان گفت: به لحاظ ساختاری هواشناسی فرودگاه یک ایستگاه کامل بوده و با نیروهای کارآمد و انجام عملیات جو بالا خدمات هوانوردی را ارائه می دهد.

مدیر کل فرودگاههای استان نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: خدمات هواشناسی در فرودگاهها و ارائه پیش بینی های لازم قابل تقدیر است و تلاش و زحمات شبانه روزی کارشناسان همدیدی هواشناسی و کنترلرهای برج مراقبت پرواز که بصورت کاملا” تخصصی ارائه می شود تامین امنیت و سلامتی پروازها را بدنبال دارد.

متانت وی افزود: ادوات و تجهیزات موجود در هواشناسی فرودگاه کاملا” مطلوب است که بعد تخصصی بودن این خدمات را باید برای مسئولان استان روشن نماییم تا در تامین اعتبارات مورد نیاز برای نگهداری و بروز نگهداشتن آنها همکاری و مساعدت نمایند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: با دیدگاه علمی تلاش می کنیم تا دیدگاههای امنیتی در فرودگاه را با دیدگاه خدمات تخصصی هماهنگ نماییم تا هیچگونه مشکلی در امر خدمات رسانی بوجود نیاید.

متانت در پایان جهت هرگونه همکاری فرودگاه استان با هواشناسی اعلام آمادگی نموده و مقرر نمود تا برای مکانیابی جدید برای استقرار ابنیه و ادوات و تجهیزات هواشناسی در طرح جامع فرودگاه اقدامات لازم با نظر کارشناسان مربوطه انجام و هر چه زودتر در اختیار هواشناسی قرار گیرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۶

۲۴ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63463

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک