تعیین شهریه مهدهای کودک تا ۱۵ تیر/ افزایش شهریه تا قبل از ابلاغ ممنوعتورکمن نیوز: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از تعیین شهریه مهدهای کودک تا ۱۵ تیرماه خبر داد و گفت: بعد از ابلاغ بخشنامه جدید قابل اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حبیب‌الله مسعودی فرید با اشاره به برگزاری جلسات سازمان بهزیستی با سازمان حمایت از مصرف کننده و همچنین نماینده مهدهای کودک در ارتباط با تعیین شهریه مهدهای کودک گفت: این جلسات در استان‌های مختلف در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: در این جلسات نمایندگان و کارشناسان در ارتباط با شهریه مهدهای کودک مباحث و نظرات خود را مطرح و به جمع بندی نهایی می رسند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه استان‌های مختلف میزان افزایش شهریه خود را اعلام کرده اند، اظهار داشت: میزان شهریه استان‌ها و مناطق مختلف متفاوت خواهد بود.

فرید گفت: شهریه مهدهای کودک براساس موقعیت و مکان جغرافیایی تعیین خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه ۱۵ تیرماه شهریه‌ها تعیین تکلیف می‌شود، افزود: پس از ابلاغ شهریه‌ها توسط سازمان بهزیستی بخشنامه جدید قابل اجرا است و مهدها باید تا زمان ابلاغ منتظر بمانند.

فرید با اشاره به اینکه تا آن زمان هیچ مهد کودکی حق افزایش شهریه‌ها را ندارد، گفت: در صورت گزارش تخلفات، برخورد لازم انجام می‌شود.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع: mehrnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۷

۲۷ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55438

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک