تعیین تکلیف سردار آزمون در نشست کی روش و تاجاخبار فوتبال– ترکمن نیوز- رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی به زودی برای تصمیم گیری در مورد سردار آزمون نشست مشترکی خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سردار آزمون بعد از اتمام دیدارهای تیم ملی فوتبال در جام جهانی اعلام خداحافظی کرد و از حضور در اردوهای تیم ملی با وجود دعوتی که از وی می شد، امتناع کرد. در همین زمینه و برای تصمیم گیری در مورد این بازیکن قرار است، نشست مشترک میان رئیس فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی برگزار شود.

مهر درادامه نوشت البته هنوز زمان برگزاری نشست مهدی تاج و کارلوس کی روش مشخص نیست اما به گفته مربی تیم ملی فوتبال، قرار است در این نشست درمورد سردار آزمون تصمیم گیری قطعی انجام شود. آزمون در پایان جام جهانی در اقدامی یکطرفه و بدون توضیح دقیق به حالت زشتی از تیم ملی خداحافظی کرد و گفت که این تصمیم قطعی و غیرقابل برگشت است! او قسم یاد کرد که در جام ملتها برای تیم ملی بازی نمی کند و روی حرفش ایستاده اما کی روش اصرار دارد که او به تیم ملی برگردد و در این راه به نظر می رسد کار به منت کشی از ستاره بداخلاق تیم ملی هم بکشد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۶

۱۴ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37033

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک