تعمیر منازل مسکونی سیل‌زدگان گلستانی تا هفته آینده به پایان می‌رسد/برگزاری جشن اتمام عملیات بازسازیتورکمن نیوز:  مدیرکل بنیادمسکن گلستان با اشاره به پایان تعمیرات بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ واحدمسکونی در مناطق سیل‌زده استان گفت: تعمیرات این واحد‌ها تا هفته آینده به اتمام می‌رسد و همزمان نیز جشن اتمام تعمیرات منازل مسکونی سیل‌زدگان برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمدتقی زمانی‌نژاد شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی ستادهای بازسازی مناطق خسارت‌دیده از سیل و رانش زمین در استان با بیان اینکه روند ساخت و سازها و تعمیر منازل مسکونی در این مناطق شتاب بیشتری گرفته است اظهار داشت: باید تلاش کنیم طبق قولی که به مردم دادیم کار تعمیر و احداث واحدهای مسکونی را در زمان تعیین شده به اتمام برسانیم.

۲۱ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر گلستان دچارت خسارت شدند که روند بازسازی با سرعت در حال پیگیری است.

زمانی نژاد توضیح داد: تعمیر حدود ۹ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده استان آغاز شده و بیش از ۶ هزار واحد هم به مردم تحویل داده شده است.

زمانی‌نژاد خاطرنشان کرد: کار تعمیرات واحد‌های مسکونی خسارت‌دیده در مناطق سیل‌زده استان تا هفته آینده به پایان می‌رسد و همزمان نیز جشنی بزرگ برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیادمسکن استان همچنین با اشاره به افزایش سهمیه احداثی در مناطق سیل‌زده گفت: یک‌ هزار سهمیه جدید برای احداث واحدهای مسکونی به استان داده شده که توزیع شهرستانی آن به‌زودی انجام می‌شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۷

۰۷ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58487

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک