تعطیلی مدارس گلستاناخبار گلستانتورکمن نیوز: مدیر کل اداره آموزش و مدارس استان گلستان گفت:برخی از مدارس استان فردا تعطیل است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ،گفت: در پی بارش برف و برودت هوا و بنا به تصمیم اداره کل آموزش وپرورش و ستاد مدیریت بحران استانداری گلستان، فردا شنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۷ تعدادی از مدارس استان گلستان به شرح ذیل تعطیل اعلام شد.

شهرستان آزادشهر: مدارس بخش چشمه ساران در دو نوبت صبح و بعدازظهر و در کلیه دوره‌های تحصیلی به غیر از شهر نوده خاندوز و روستا‌های سوسرا و سه راه محمد حسین تعطیل شد.

در شهرستان آزادشهر، دانش آموزانی که از روستا‌های بخش چشمه ساران به آزادشهر و نوده خاندوز تردد می‌نمایند نیز فردا تعطیل است.

شهرستان مراوه تپه: همه مدارس بخش گلیداغ در تمامی دوره‌های تحصیلی و در دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

شهرستان مینودشت: کلیه مدارس دهنه چهل چای (قلعه قافه) و کوهسارات و مدارس دهنه محمد زمان خان از روستای معرکه محله به بعد در دو نوبت صبح و بعدازظهر و در همه دوره‌های تحصیلی تعطیل اعلام شد.

شهرستان گرگان: مدارس روستا‌های شاهکوه و زیارت در دو نوبت صبح و بعدازظهر و در کلیه دوره‌های تحصیلی تعطیل شد.

شهرستان کردکوی: فقط مدرسه روستای حاجی آباد تعطیل اعلام شد.

شهرستان رامیان: مدارس روستا‌های ویرو، کشکک، رضی، قورچای و الهادی در کلیه دوره‌های تحصیلی و در دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

شهرستان گالیکش: مدارس روستا‌های قوشه چشمه، کندسکو، سیجان، پنو، لیرو، پادلدل، کیارام، فرنگ و فارسیان، در کلیه دوره‌های تحصیلی و در دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

شهرستان علی آباد کتول: کلیه مدارس دهنه زرین گل در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل اعلام شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۱

۲۸ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43973

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک