تعرفه های سنگین در انتظار پرمصرف های آب و برقاخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- وزیر نیرو با بیان این که بیش از یک دهه در توجه جدی به موضوع مدیریت مصرف تاخیر داشته ایم ، از برخورد جدی این وزارتخانه با پرمصرف ها و تلاش برای متنبه کردن آن ها خبر داد و تاکید کرد: امروز یکی از برنامه های اصلی ما در بخش آب و برق مدیریت توام عرضه و تقاضاست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از خراسان، دکتر رضا اردکانیان، وعده برخورد جدی تر با پرمصرف ها را نیز مطرح کرد و گفت:همین روزها درصدد تنظیم مدلی هستیم که درآن بخشی از اصلاح تعرفه ها به طور طبیعی برمی گردد به نرخ تورم و نیاز صنعت که برای امسال دولت بیشتر از ۷ درصد تصویب نکرد و تعرفه یکسان است ولی چون ما قصد داریم از ابزار تعرفه هم برای اصلاح مصرف استفاده کنیم درصدد هستیم مدلی را تدوین کنیم که درآن پرمصرف ها مورد توجه باشند و متنبه شوند.

وی تاکید کرد: به طوری {عمل می کنیم} که تعرفه جدید یک منبع جدید تلقی نشود بلکه ابزاری باشد برای این که تعداد پرمصرف ها کمتر و کمتر شود.

ما تعرفه های سنگینی را برای کسانی که خارج از الگوی مصرف هستند پیشنهاد خواهیم داد.شایان ذکر است این گفت وگوی تفصیلی طی روزهای آینده به طور کامل در روزنامه خراسان منتشر می شود.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۱

۱۵ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31246

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک