کرونا 300x185 - تعداد فوتی های کرونا در گلستان به ۱۳۹ نفر رسیدترکمن نیوز:  رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به کاهش ۱۹۵ نفری تعداد افراد بستری در مراکز درمانی استان در یک هفته اخیر گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۳۹ نفر در این استان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالرضا فاضل امروز چهارشنبه با تاکید بر ضرورت ماندن مردم در خانه و رعایت موارد بهداشتی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در این مدت همچنین ۴ هزار و ۹۵۹ نفر در بیمارستانهای گلستان با ظن ابتلا به کرونا بستری شدند که به جز افراد فوت شده، ۳ هزار و ۸۲۶ نفر با پایان دوره درمان مرخص شدند.

وی افزود: در این مدت هزار و ۴۸ پاسخ نمونه آزمایش از بیماران مشکوک به کرونای گلستان دریافت شد که بر اساس آن ابتلای ۴۲۴ نفر به این بیماری قطعی تشخیص داده شد.

فاضل ادامه داد: هم اکنون ۵۲۹ تخت بیمارستانی گلستان در اختیار بیماران مشکوک به کرونا است که در هفته گذشته این رقم ۷۲۴ نفر بود.

۷ نقاهت‌خانه برای گذراندن دوران پس از درمان بیماران بهبود یافته کرونا در گلستان تجهیز و مورد استفاده قرار می گیرد.

ممنوعیت ورود به گلستان، تعطیلی واحدهای اقامتی برای نوروز و ممنوعیت وارد شدن به تفرجگاهها و بوستان‌های عمومی از جمله تمهیدات برای پیشگیری از شیوع کرونا در این استان است.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۱۲

۰۶ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

71992

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک