برخورد با شتر چهار عضو خانواده گنبدی را مصدوم کرداخبار حوادث- ترکمن نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان گفت: براثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با سه نفر شتر در جاده اینچه برون به گنبدکاووس چهار عضو یک خانواده مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سرهنگ محمدرضا سراوانی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: در این حادثه که شامگاه روز گذشته رخ داد، علاوه بر مصدوم شدن اعضای این خانواده، سه نفر شتر نیز به علت شکستکی دست و پا و با حکم مقام قضایی ذبح شدند.
وی گفت: در حادثه ای دیگر و براثر واژگونی یک دستگاه پراید در جاده روستای ترشکلی از توابع بخش داشلی برون گنبد که روز گذشته رخ داد، دو سرنشین این خودرو مصدوم و توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید مطهری این شهرستان منتقل شدند.
سرهنگ سراوانی همچنین از فوت پسربچه ۱۱ ساله از اهالی روستای’نارلی آجی سو’ از توابع شهرستان مرزی مراوه تپه در منتهی الیه شرق گلستان، براثر سقوط از ارتفاع خبر داد و افزود: این کودک که به همراه دوستان خود در مکانی به نام ‘قوشه دره’ در حومه روستا مشغول بازی بودند که با نشست و ریزش خاک، به داخل دره سقوط می کند.
وی تصریح کرد: دراین حادثه که دو روز پیش رخ داد، کودک دچار شکستگی پا شده و با همین مصدومیت توسط خانواده ابتدا به درمانگاه لقمان حکیم مراوه تپه منتقل و از آنجا به بیمارستان شهید مطهری گنبد منتقل می شود.
فرمانده هنگ مرزی اترک ادامه داد: کودک علاوه بر شکستگی پا، دچار خونریزی داخلی نیز شده بود که به همین علت، حین درمان در مراوه تپه از هوش می رود و در نهایت پس از انتقال به بیمارستان شهید مطهری، روز گذشته در این بیمارستان فوت می کند.
سرهنگ سراوانی، کشف و ضبط حدود ۶۵۰ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی فاقد هولوگرام و نیز ۶۰۰ گرم مواد مخدر را از دیگر اقدامات ماموران مرزبانی اترک گلستان در ۴۸ ساعت گذشته برشمرد و گفت: در این ارتباط دو نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۱

۲۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37629

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک