نشست فرماندار شهرستان ترکمن با خیرین اجتماعیاخبار بندرترکمنتورکمن نیوز فرماندار شهرستان ترکمن با اشاره به اهمیت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان گفت: تشکیل مجمع خیرین اجتماعی برای حل مسائل اجتماعی و پیشگیری از آسیبهای ناشی از آن ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران ،  الیاس هیوه چی پیش از ظهر امروز در نشست جمعی از معتمدین، خیرین و فعالین اجتماعی شهرستان ترکمن اظهار داشت: برای جلوگیری از بزهکاری و پیشرفت آسیبهای اجتماعی در جامعه در اثر فقر و بیکاری موسسات خیریه و مجامع خیرین نیکوکار نقش مهمی ایفا میکند.

فرماندار با اشاره به طرح سلامت در کشور که از افتخارات دولت تدبیر و امید است افزود: باید در این مسیر کارهای مهمی صورت بگیرد که لایق مردم منطقه است و میتوان با کمک خیرین و نیکوکاران در این عرصه پروژه های سلامت را در شهرستان ترکمن توسعه داد.

نشست فرماندار شهرستان ترکمن با خیرین اجتماعی

فرماندار شهرستان ترکمن از خیرین حاضر در جلسه تقدیر کرد و گفت: بدیهی است که دولت به تنهایی نمیتواند در همه عرصه ها نیاز مردم را برطرف کند و با توجه به رشد فزاینده جمعیت و گسترش شهرها و روستاها شاهد افزایش روز افزون آسیب ها هستیم و خیرین با حمایت دولت میتوانند با ایجاد مجامع خیریه در کاهش آسیبهای اجتماعی بسیار موثر واقع شوند.

خبرنگار: یاشار نیازی

نشست فرماندار شهرستان ترکمن با خیرین اجتماعی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۱

۰۵ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25359

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک