تشکیل شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در تمامی شهرهای گلستانتورکمن نیوز رئیس کل دادگستری گلستان از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در سراسر استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در جلسه با اعضای ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان، گفت: در هر شهرستان دو شعبه دادگاه و دادسرا و در مرکز استان هم علاوه بر این شعب یک شعبه شورای حل اختلاف و یک شعبه تجدیدنظر برای رسیدگی به تخلفات احتمالی اختصاص داده شده است.

وی با بیان این که تلاش اعضای این ستاد بر پیشگیری از بروز تخلفات احتمالی است افزود: همه همت ما انتخابات سالم و حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای است.

هاشمیان در ادامه سخنان خود بار دیگر با تاکید بر احترام به قانون از سوی افرادی که قصد نامزدی در انتخابات پیش رو را دارند، گفت: کسانی که قرار است قانون گذاری کنند نباید قانون گریز باشند و مطمئنا مردم هم برای افرادی که قانون را رعایت کنند احترام قائل هستند.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که یکی از افتخارات ما در گلستان زندگی آرام اقوام و مذاهب در کنار یکدیگر است، تصریح کرد: نامزدهای احتمالی و حامیان شان مراقب باشند برای کسب رای، این آرامش را خدشه دار نکنند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۹

۱۴ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64405

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک