تشکیل ستاد رسیدگی به امور اتباع ایرانی در مرز ترکمنستانبین الملل-ترکمن نیوز-  مدیر پایانه مرزی لطف آباد از تشکیل و آغاز به کار ستاد پیگیری و رسیدگی به امور اتباع ایرانی در مرز لطف آباد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ اسماعیل پورعابد در گفتگو با خبرگزاری آنا گفت: «ستاد پیگیری و رسیدگی به امور اتباع ایرانی هم زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باهدف تکریم و حمایت از ناوگان حمل ونقل کشور و همچنین رفع مشکلات و موانع تردد اتباع ایرانی در مرز لطف آباد کار خود را آغاز کرد».
مدیر پایانه مرزی لطف آباد با بیان اینکه این ستاد کار خود را در منطقه مرزی آغاز کرد، افزود: «در مراسم افتتاح عبدالله حاتمیان نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی، قربان کریمی مدیر کل گمرک لطف آباد، مرتضی هاشمی شهردار لطف آباد و نادر متولی سرکنسول ایران در ترکمنستان حضور داشتند».
وی تأکید کرد: «با آغاز فعالیت این ستاد ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا درصورت بروز هرگونه مشکل در شبانه روز برای رانندگان، گردشگران و تجار ایرانی در همه مبادی ورودی مرزی، پلیس و دستگاه های قضائی، مراجع ذی ربط و مرزبانی در کم ترین زمان برای رفع اشکال و رسیدگی به انتظارات اتباع ایرانی اقدام کنند».

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۹

۲۱ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

45232

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک