معاون رئیس جمهور:

رتشکیل سازمانی مردم نهاد از ایده پردازان روند توسعه در حوزه روستایی را تسریع می کنداجتماعی– ترکمن نیوز- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با تاکید بر اهمیت ایجاد گروه های پیشرو در حوزه روستایی اظهار کرد: تشکیل سازمانی مردم نهاد از ایده پردازان روند توسعه در حوزه روستایی را تسریع می کند و افراد می توانند با شناخت استعداد ها و توان یکدیگر موجب رشد و پیشرفت شغلی را فراهم آورند.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، به نقل ازروابط عمومی استانداری گلستان، دکتر سید ابوالفضل رضوی، عصر دوشنبه ۲۹ مرداد در نشست با جوانان ایده پرداز حوزه روستایی گلستان و با حضور دکتر هاشمی استاندار گلستان، تصریح کرد: پیشنهاد می کنم اپلیکیشنی گردشگری، صنایع دستی و غذایی روستایی گلستان تهیه شود تا کسانی که وارد این استان می شوند بتوانند شناخت بیشتری نسبت به ظرفیت های روستایی پیدا کنند.
وی افزود: هدف از توسعه بهبود کیفی و کمی زندگی افراد است و باید بتوانیم توان افزایی افراد را ارتقا دهیم.
وی یادآور شد: معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری توجه ویژه ای به استارت آپ ها دارد و باید تلاش کنیم فاصله بین بازار و تولیدگنندگان محصولات روستایی را کم کنیم به گونه ای که قیمت عرصه، تولیدکننده را افزایش دهیم و قیمت ارائه به مصرف کننده را کاهش دهیم و موجب سود دو طرف شویم.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: تشکل مردم نهاد در حوزه ایده پردازی روستایی می تواند مسائل و مشکلات فعالان استان را هر دوهفته یک بار با مدیریت استان و معاونت توسعه روستایی در میان گذارند تا مشکلات و مسائل حل شوند.
دکتر رضوی گفت: مشارکت حرف نخست برای پایداری در توسعه است و گلستان می تواند با افزایش مشارکت در جذب اعتبارات بیش از پیش موفق باشد.
لازم به ذکر است دکتر رضوی ۳۰ مرداد از برخی پروژه ها و طرح های روستایی در شهرستان مختلف استان بازدید خواهد کرد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۷

۳۰ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33403

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک