تشدید بازرسی از اماکن فروش کلالهاخبار کلاله– ترکمن نیوز- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلاله از تشدید بازرسی از محل های تهیه و توزیع کالاهای موردنیاز و ضروری مردم با هدف برخورد با تخلفات بویژه گرانفروشی این نوع کالاها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، خداقلی بایندری مقدم افزود: در هفته گذشته گشت های مشترک صنعت و معدن و اتاق اصناف از ۷۷ محل عرضه وتوزیع کالاهای اساسی در کلاله و شهر فراغی بازرسی به عمل آوردند.
وی افزود: دراین گشت و بازرسی ها هشت مورد تخلف شناسایی و منجر به تشکیل پرونده شد و متخلفان و گرانفروشان پرونده های یاد شده پس از رسیدگی از سوی مراجع مرتبط به پرداخت ۱۴میلیون و ۴۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
وی افزود: این اداره در راستای تنظیم بازار و کنترل قیمت ها، توزیع ۱۵ تن مرغ منجمد در این شهرستان را نیز آغاز کرده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلاله بابیان اینکه در بازار آزاد این شهرستان هرکیلو گوشت مرغ حدود ۹۵۰ هزار تا ۱۰۰هزار ریال عرضه می شود، افزود: به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمت ها هر کیلو مرغ منجمد به نرخ مصوب ۶۹ هزار ریال به مردم عرضه می شود.
بایندری مقدم گفت: عرضه مرغ به قیمت مصوب در دو محل تعیین شده در شهر کلاله و نیز در یک محل در شهر فراغی شهرستان کلاله انجام می شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۱

۲۱ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32253

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک