آماده تنظیم عکس 300x201 - ترکمنستان ورود ایرانی‌ها را منوط به داشتن کارت بهداشت کردترکمن نیوز:  ورود اتباع ایرانی به ترکمنستان منوط به داشتن کارت بهداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن،  از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،  اداره امور روادید و گذرنامه وزارت خارجه کشورمان در نامه‌ای به وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اعلام تصمیم جدید کشور ترکمنستان مبنی بر لزوم همراه داشتن کارت بهداشت برای ایرانی‌هایی که به ترکمنستان سفر می‌کنند.

از این وزارتخانه خواست مراتب را به اطلاع شرکت‌های خدمات مسافرتی و آژانس‌های گردشگری برساند.
در همین رابطه، سید جواد موسوی، مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری نیز در نامه‌ای به مدیران کل استان‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی و انجمن‌های صنفی گردشگری کشور از آنها خواسته است ضرورت همراه داشتن کارت بهداشت برای ورود به کشور ترکمنستان را به اطلاع هموطنانی که قصد سفر به آن کشور دارند برساند.
بر اساس این خبر، تصمیم کشور ترکمنستان مبنی بر لزوم همراه داشتن کارت بهداشت برای اتباع ایرانی با هدف کنترل بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری در آن کشور به اطلاع وزارت امور خارجه کشورمان رسیده است. بدین ترتیب شرط ورود به ترکمنستان برای ایرانی‌ها داشتن کارت بهداشت است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۷

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74005

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک