ترور و مرگ قربان قلی بردی محمدوف 300x198 - ترور رییس جمهور ترکمنستان از هیچ خبرگزاری موثق تایید نشده استتورکمن نیوز: بر اساس اخبار شنیده‌های غیر موثق در برخی شبکه‌‌های اجتماعی خبر ترور و مرگ رییس جمهوری ترکمنستان منتشر شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛در یکی از رادیوهای منتقد برون مرزی ترکمنستان خبر مرگ قربان قلی بردی محمدوف رییس جمهوری ترکمنستان منتشر شده است.

بر اساس آخرین اخبار رسیده از این خبر غیر موثق: احتمالا رییس جمهور ترکمنستان با زهر مسموم شده است. با مشاهده علائم مسمومیت با عملیات اورژانسی معده بردی محمدوف شستشو داده شده است اما در ادامه چه عملیات امداد پزشکی صورت گرفته معلوم نیست و پس از آن وی به حالت کما رفته و دقایقی بعد خبر مرگ رییس جمهور ترکمنستان اعلام شده است.

در ادامه این خبر آمده است پس از نشر مرگ بردی محمدوف خبر در قید حیات بودن رییس جمهور ترکمنستان اعلام شده,  اما در پیگیری انجام شده این خبر صحیح نبوده است.

هم اکنون در استان ها و شهرستان های مختلف ترکمنستان اینترنت قطع است و هیچگونه خبری از خبرگزاری ها نیز در تکذیب و تایید خبر ترور و مرگ رییس جمهوری ترکمنستان منتشر نشده است.

بر اساس گزارش تورکمن نیوز: تاکنون هیچگونه خبر موثقی در خصوص مرگ رییس جمهوری ترکمنستان به دست نیامده است و با دریافت اخبار موثق سریعا به سمع و نظر مخاطبان گرانقدر ترکمن نیوز خواهیم رساند.

 

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۵

۳۰ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57866

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک