الیاس هیوه چی در همایش پیوند مسجد، خانواده و مدرسهبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار ترکمن ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول اظهار داشت :این همایش در راستای تجمیع ظرفیت های مسجد، خانواده و مدرسه و پیوند بین این سه نهاد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  الیاس هیوه چی در همایش پیوند مسجد، خانواده و مدرسه که در راستای ترویج فرهنگ مسجدمحوری صبح روز دوشنبه ۲۱ آبان در محل مسجد قبا بندرترکمن برگزار شد با تاکید بر فرهنگسازی دینی و اسلامی گفت: کودکان ما لازم است دستورات دین اسلام را فراگیرند و بر مبنای فرهنگ اسلامی تربیت شوند تا از آسیب های اجتماعی ناشی از هجمه های فرهنگی دشمن پیشگیری شود و جوانان و نوجوانان ما که در آینده مدیریت کشور را به عهده میگیرند سالم باشند و توسعه و پیشرفت جامعه حاصل شود.
هیوه چی افزود: اگر جامعه ای بخواهد به پیشرفت و توسعه دست یابد بایستی توانمندسازی را در تربیت فرزندان و کودکان مورد توجه قرار دهد تا در آینده افرادی توانمند، سازگار، و مسئول وارد جامعه شوند.
وی همچنین با اشاره به آسیب های فضای مجازی گفت: در حال حاضر بسیاری از فرزندان جامعه تحت تاثیر فضای مجازی با افکار مسموم و مخرب تربیت می شوند که باید فرهنگ استفاده از ابزار ارتباط نوین و گوشی را به آنان آموزش دهیم.
فرماندار تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران اهداف توسعه و پیشرفت را طی می کن و باید برای قدم گذاشتن در مسیر توسعه فرهنگ توسعه را داشته باشیم.

الیاس هیوه چی در همایش پیوند مسجد، خانواده و مدرسه

وی در پایان گفت: برای توسعه جامعه فرهنگی باید کانون های تربیتی و آموزشی فرهنگی با بستر و ابزار مناسب در جامعه داشته باشیم و مسئولین ارگانها، دهیاران شوراها به موضوع پیوند مسجد، خانواده و مدرسه اهمیت ویژه بدهند.

در این جلسه حجت الاسلام جعفر رعایتی مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه نینوا گلستان، حجت الاسلام منصوری امام جمعه اهل تشیع شهرستان، حاج قربان محمد آخوند اونق و حاج عبدالرحمن آخوند کر ائمه جمعه اهل تسنن شهرستان و جمعی از مسئولین و شهروندان شهرستان حضور داشتند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۱۳

۲۱ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40070

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک